Obecné informace o regresní terapiiCo lze resit pomocí regresní terapie?KurzyOtázky a odpovědiKonkrétní příkladyDalimila Valdová - kontakt

Co to vlastně regresní terapie je?

Vítejte na mojí internetové stránce. Ráda bych vás seznámila se zajímavou metodou, pomocí které se můžete zbavit spousty svých problémů.

Regresní terapie je velmi účinná metoda, která nás zbavuje současných problémů tak, že najde jejich příčiny v minulosti a zpracuje je.

Ráda bych oslovila ty, kteří zatím o regresi nemají představu, a samozřejmě i ty zkušenější.

Jak si vybrat vhodného terapeuta?

Informace jak si vybrat vhodného terapeuta a nepadnout přitom do rukou šarlatána naleznete na této stránce.

Odborný pohled

První možnost je v podobě teorie Ing. Andreje Dragomireckého. Jedná se o precizní výklad, který vysvětluje podstatu. Pro získání přehledu o teorii vás odkážu přímo na internetovou stránku Ing. Dragomireckého www.dragomirecky.cz. Na téže stránce je možno získat také přehled o literatuře, týkající se dané oblasti. Rovněž zde najdete informaci o občanském sdružení pod názvem Česko-slovenská společnost pro hlubinnou abreaktivní psychoterapii. Jejím cílem je podpora společných zájmů a výchova nových odborných sil.

Laický pohled

Stalo se vám, že vás začala někdy bolet hlava, noha, rameno…? Vzali jste si nějaký prášek a na chvíli byl klid. Někdo vám radil - to je tlakem, bude bouřka, to je revma, máš moc starostí… Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vás bolí pořád pravá noha nebo levé ucho? A proč ostatní ve stejných situacích nebolí? Odpověď na tyto otázky vám může dát regresní terapie. Umožní vám zpracovat problém tak, aby vás v budoucnu neobtěžoval. Že by to bylo opravdu tak jednoduché? V podstatě ano.

Ing. Dalimila Valdová, dalina@regrese.cz
vyrobila MENEA