Přihláška na základní 4 denní kurz HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE
titul: *jméno: *příjmení:
*ulice: *č.p./č.o.: *PSČ:
*město: *e-mail: *mobil:
*kurz: *narození: profese:

Cílem kurzu je naučit účastníky základům teorie lidské psychiky a osvojení základních psychoterapeutických dovedností v hlubinné abreaktivní psychoterapii (HAP). Účastníci budou seznámeni s teorií pod vedením zkušené lektorky. Střídat se budou bloky teorie, cvičení, terapeutické praxe a diskuse. K dosažení regrese není použita žádná forma hypnózy. HAP využívá asociativní techniku vybavování si v bdělém stavu. Tento kurz je výukový, nikoliv léčebný. Pokud máte knihu Psychoterapie I A. Dragomireckého, vezměte si ji s sebou. Pro ostatní bude k dispozici na kurzu.

kurzovné: *V.S.: č. účtu:
prvních 6 číslic rodného čísla

Úhradou je přihláška považována za závaznou. Storno poplatek ve výši 50% je účtován při zrušení méně než 14 kalendářních dní před zahájením kurzu. Přesunutí termínu již uhrazeného kurzu (např. z důvodu nemoci) na následující termín není nijak penalizováno.

Kurz je velmi intenzivní, maximálně pro 6 účastníků. Důraz kladu na dosažení praktických dovedností. Předběžné znalosti psychologie nevyžaduji. Vše potřebné k zahájení praxe bude vysvětleno.

Začínáme vždy ve čtvrtek, v 17.00 na adrese: 6.května 620, Bystřice pod Hostýnem. Odkaz na možnost ubytování je www.fuxbph.cz.

Těším se na vás!

Položky označené * jsou povinné.

Pro zabránění spamu opište prosím text z následujícího obrázku:
Je obrázek nečitelný? Zkuste jiný!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a stvrzuji, že jsem se seznámil/-a s podmínkami kurzu.
Ing. Dalimila Valdová, dalina@regrese.cz