Přihláška na tréninkový 4 denní kurz HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE
titul: *jméno: *příjmení:
*ulice: *č.p./č.o.: *PSČ:
*město: *e-mail: *mobil:
*kurz: *narození: profese:

Na tréninkovém kurzu se kromě opakování teorie HAP naučíte techniky, které vám pomohou při provozování terapeutické praxe. Jedná se o sérii cvičení a postupů, které se naučíte pod vedením lektorky, většinou se jedná o cvičení ve dvojici. Součástí bude i výuka techniky Touch assist pro rychlou úlevu od bolesti.

Pro dobrou práci terapeuta je potřebné, aby on sám na sobě pracoval a nevystavoval se vlivu aberací. Mnozí z vás nemají vhodného terapeutického partnera na dosah. Především pro vás je určen tento tréninkový kurz. Cílem je získání suverenity v roli terapeuta a zbavení se co nejvíce aberací. Samozřejmostí bude mnoho cvičení, které vám pomohou zvládat roli dobrého auditora.
Podmínkou účasti je absolvování alespoň základního kurzu. Knihu Psychoterapie I. Andreje Dragomireckého si vezměte s sebou!

kurzovné: *V.S.: č. účtu:
prvních 6 číslic rodného čísla

Úhradou je přihláška považována za závaznou. Storno poplatek ve výši 50 % je účtován při zrušení méně než 14 kalendářních dní před zahájením kurzu. Přesunutí termínu již uhrazeného kurzu (např. z důvodu nemoci) na následující termín není nijak penalizováno.

Kurz je velmi intenzivní, maximálně pro 6 účastníků. Důraz kladu na dosažení praktických dovedností. Vše potřebné k zahájení praxe bude vysvětleno.

Začínáme vždy ve čtvrtek, v 17.00 na adrese: 6.května 620, Bystřice pod Hostýnem. Odkaz na možnost ubytování je www.fuxbph.cz.

Těším se na vás!

Položky označené * jsou povinné.

Pro zabránění spamu opište prosím text z následujícího obrázku:
Je obrázek nečitelný? Zkuste jiný!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a stvrzuji, že jsem se seznámil/-a s podmínkami kurzu.
Ing. Dalimila Valdová, dalina@regrese.cz