Přihláška na pokračovací 4 denní kurz HLUBINNÉ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE
titul: *jméno: *příjmení:
*ulice: *č.p./č.o.: *PSČ:
*město: *e-mail: *mobil:
*kurz: *narození: profese:

Na pokračovacím kurzu hlubinné abreaktivní psychoterape (HAP), se můžete zdokonalit v technice auditování. Na programu je práce s obtížnějšími případy, kdy je klient závislý např. na drogách, alkoholu, lécích ovlivňujících psychiku, tlumících bolest a tím ovlivňující auditování. Vyzkoušíte techniku přímé cesty, tzn. hledání a zpracovávání příčin problémů bez procházení sekundárních engramů. Dalším bodem je práce na vzdálenost s klientem, který není osobně přítomen, např. batole, pacient v nemocnici, či člověk žijící v zahraničí. A to i prostřednictvím média. S tím souvisí odvádění přivtělených a zbloudilých duší. Bloky teorie, cvičení a diskuze budou proloženy poslechem audio nahrávek. Tento kurz je kurzem výukovým, nikoliv léčebným. Knihu Psychoterapie I. Andreje Dragomireckého si vezměte s sebou!

kurzovné: *V.S.: č. účtu:
prvních 6 číslic rodného čísla

Úhradou je přihláška považována za závaznou. Storno poplatek ve výši 50 % je účtován při zrušení méně než 14 kalendářních dní před zahájením kurzu. Přesunutí termínu již uhrazeného kurzu (např. z důvodu nemoci) na následující termín není nijak penalizováno.

Kurz je velmi intenzivní, maximálně pro 6 účastníků. Důraz kladu na dosažení praktických dovedností. Vše potřebné k zahájení praxe bude vysvětleno.

Začínáme vždy ve čtvrtek, v 17.00 na adrese: 6.května 620, Bystřice pod Hostýnem. Odkaz na možnost ubytování je www.fuxbph.cz.

Těším se na vás!

Položky označené * jsou povinné.

Pro zabránění spamu opište prosím text z následujícího obrázku:
Je obrázek nečitelný? Zkuste jiný!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a stvrzuji, že jsem se seznámil/-a s podmínkami kurzu.
Ing. Dalimila Valdová, dalina@regrese.cz